browser icon
Używasz niezabezpieczonej wersji przeglądarki internetowej . Należy zaktualizować przeglądarkę!
Korzystanie z przestarzałej przeglądarki sprawia, że komputer nie jest zabezpieczony. Proszę zaktualizować przeglądarkę lub zainstaluj nowszą przeglądarkę by bezpieczniej, szybciej i przyjemniej doświadczać użytkowania.

YouTube

Prawa autorskie i udostępnianie treści

 
Wszelkie prawa autorskie, zarówno do treści bloga jak i zdjęć z galerii należą, zgodne z “Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.” , do właścicieli bloga “Erynii” i “W.”.
Treści bloga oraz zdjęcia z galerii udostępniamy bezpłatnie do czytania i oglądania w dowolnym czasie i miejscu.
Zezwalamy na pobieranie treści bloga na dysk by móc korzystać z treści bez dostępu do sieci, w formie integralnych widoków strony, jako dopuszczalny ustawowo użytek własny.
Nie zezwalamy na kopiowanie, czy pobieranie, samej treści bez zachowania struktury strony i informacji nagłówkowej. Nie zezwalamy również na kopiowanie lub pobieranie zdjęć z galerii z wyłączeniem plików tymczasowych tworzonych automatycznie przez przeglądarkę na czas przeglądania strony lub galerii.
Zezwalamy na cytowanie naszego bloga, pod warunkiem wskazania, w sposób jawny, adresu strony z której dany cytat został pobrany i, w przypadku publikacji internetowej, ustawienia powiązania (linku) do cytowanej strony tak by osoba czytająca mogła automatycznie przejść do cytowanej strony.
Nie zezwalamy na kopiowanie i udostępnianie zdjęć z galerii bez uzyskania każdorazowej zgody, którą można uzyskać pisząc do nas.
Zastrzegamy sobie prawo nieudzielenia takiej zgody.
 
Ze swej strony staramy się przestrzegać podobnych zasad względem autorów, których cytujemy. W przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek odstępstw od tych zasad będziemy wdzięczni za zwrócenie nam na to uwagi. Postaramy się jak najszybciej poprawić odpowiednie fragmenty naszego bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.