browser icon
Używasz niezabezpieczonej wersji przeglądarki internetowej . Należy zaktualizować przeglądarkę!
Korzystanie z przestarzałej przeglądarki sprawia, że komputer nie jest zabezpieczony. Proszę zaktualizować przeglądarkę lub zainstaluj nowszą przeglądarkę.

Wygiełzów

do albumu zdjęć

Skansen w Wygiełzowie

Jako rodzinnie obciążona pszczelarstwem, Erynia zgodziła się łaskawie wziąć aparat fotograficzny i 7 sierpnia pojawiliśmy się na Powiatowym Święcie Miodu w Skansenie w Wygiełzowie. Ciekawie zorganizowane spotkanie pszczelarzy z okolic Chrzanowa z publicznością lubiącą „mjut”. Zresztą skansen, może nie najbogatszy, może nie największy, ale posiada ważne w dzisiejszych czasach atuty: myślących zarządzających i stylową restaurację. „Karczma jaka jest każdy widzi”, a o mądrości zarządzających świadczą częste imprezy popularyzujące region i historię. Wybudowano też całkiem ładny amfiteatr by imprezy muzyczne mogły się odbywać nie tylko we Dworze.
malowane na szkle

malowane na szkle

Te obrazy malowane na szkle są naprawdę piękne. Kupiliśmy „Szalone Irysy” (to nie była nazwa obrazu nadana przez malarkę – to On sam, już z daleka, przemówił do nas tą nazwą i nie pozwolił się nie kupić). Gdyby ktoś był zainteresowany to artystką jest znajoma Erynii i dzieła przez nią wykonane możemy, z czystym sumieniem, polecić.
poprzedni
następny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.